Комерційний дизайн

Повернутися до послуг

Комерційний дизайн – це оформлення інтер’єрів загального використання, тобто, тих приміщень, які щоденно відвідуються десятками, сотнями і тисячами людей. Це офісні будівлі, ресторани, нічні клуби, магазини, салони краси, аптеки, готелі.

Інтер’єр громадських місць – приваблення клієнтів та отримання прибутку у подальшому. Від атмосфери у приміщенні залежить багато чого, у тому числі і настрій клієнтів.

Наша компанія займається розробкою гармонійних фасадів закладів, які одразу ж привернуть увагу. Професійне проектування, якісне виконання усіх робіт – те, що отримає кожен, хто звернеться до нас.

Наші переваги у сфері комерційного дизайну:

  • Великий досвід у проектуванні готелів, кафе та ресторанів.
  • Займаємося проектуванням офісних центрів із інноваційною складовою комунікації.
  • Ми виконали понад 1000 відмінних проектів.
  • Дотримуємося принципу – ресторан може стати успішним не лише, якщо він красивий, але і прибутковий.
  • Забезпечуємо відмінний цикл запуску бізнес-проекту, починаючи від створення концепту та ідей будівельних та проектних робіт і аж до виведення об’єкту комерції на відповідний ринок.

Крім цього, ми займаємося готельним консалтингом. Наша компанія створить для вас проект, у якому буде все враховано до дрібниць. Ми проведемо роботи на найвищому рівні, подамо інформацію із авторського бачення, але із урахування усіх технічних вимог та норм.

Наші проекти