ЖК Hygge

Список проектів

Розробляючи дизайн холів ми керувались відчуттями та емоціями, які має отримати людина перебуваючи всередині, а саме відчуття чогось теплого рідного і неповторного…саме це і пропагує філософія Hygge.

Сучасні рішення, продумана ергономіка та планування дозволили створити ефективні зони для паркінгу дитячих візочків, велосипедів та електросамокатів з можливістю їх підзарядки
 

 
Тепле дерево, акцентна тепла LED-підсвітка – це ключові моменти, які закладуть відчуття затишку кожному мешканцю Hygge. В атріумі присутня розкладка світильників у вигляді зорепаду, за допомогою цього дизайнерського рішення ми створюємо інсталяцію, яка максимально звертає на себе увагу поза межами наших вітражних вікон, а також атмосферу, від якої довго неможливо відвести погляд.

В проєкті також присутні лаконічні акценти червоного відтінку, які гармонійно перегукуються з фасадом самої будівлі.
 

 
Передбачені інсталяції з озелененням, завданням яких є розбавити деяку брутальність фактур, а також задати настрій і свіжість незалежно від пори року.

Гра з простором за допомогою дзеркал, лаконічних кольорів, матеріалів, форм, фактур – все це гармонійно із глибоким змістом об’єдналось у дизайні холів Hygge.
 


 

Головний архітектор
Головний архітектор
Досягнення:
Команда
Список проектів