Архітектура

Повернутися до послуг

Житловий простір – те, що трансформує оточення і надає унікальні цінності. Головне завдання при оформленні – створити функціональний, красивий та комфортний простір. Ми беремося за проектування:

  • Готелів та готельних комплексів, згідно світових тенденцій у цій сфері. Ми не готові працювати над проектами, які не будуть додавати цінностей навколишньому середовищу.
  • Санаторіїв та клінік. Ми створюємо сучасні, гармонічні та комфортні будинки, які будуть повністю виконувати поставлені завдання.
  • Житлові будинки для однієї родини. Ми займаємося проектуванням закладів лише як частини життєвої пригоди нашого замовника. Наші майстри не візьмуться за проекти, які не створять комфорту.
  • Житлові комплекси. Проектування таких будинків виконується за компенсуючим зеленим принципом – до кожного проекту потрібно додавати озеленення, щоб воно максимально компенсувало втрачені площі озеленення при проведенні будівництва.
  • Освітні заклади. Це одні із основних принципів нашої роботи, можна сказати, що це наша місія. Виконання усіх освітніх проектів проводиться без жодних акцентів та власній фінансовій вигоді.

Створення сучасних, функціональних будівель – головне завдання для нашої компанії. Ми готові взятися за ваш проект, зробивши його унікальним, комфортним та гармонійним.

Наші проекти