ЖК ARTHOUSE park

Список проектів

Розробляючи дизайн холів ЖК ARTHOUSE park, ми керувались перш за все бажанням створити щось концептуально нове, неповторне і ексклюзивне. Щось, що вразить нас з першого погляду, а саме об’єднати повсякденний спосіб життя і мистецтво, яке буде надихати, сповнювати настроєм, творчими емоціями, яких так бракує в бурхливому і динамічному ритмі життя.

Головною ідеєю і метою, що постала перед нами – це створення простору, в якому мистецтво не має знаходитись тільки в галереях, або на виставках. Воно може і має оточувати нас у повсякденному житті.

 

Перший поверх

 За основу ми обрали спокійні кольори – графітовий, білий колір, який слугуватиме нам фоном для представлення мистецьких робіт, а також один акцентний зелений колір благородного відтінку, який являється нагадуванням про той зелений затишок, який оточує нас і в якому так приємно перебувати. Багато теплого світла у вигляді світлових порталів.
На підлогу використано керамограніт викладений у геометричне панно, яке додає динаміки монохромній гамі стін.
Зона очікування поєднує в собі розкіш та затишок, людина очікуючи має можливість зануритись у мистецтво, яке її оточує та відволіктись від буденних справ.

Розробляючи холи Art House ми хотіли зберегти простоту та простір картинних галерей, і разом з тим додати трохи цікавості. Так з’явився поділ коридору на зони. У дизайні інтер’єру використане пофарбування у білий та графітовий кольори та панелі зеленого кольору. Підлога виконана з керамограніту нейтрального кольору, щоб не привертати на себе багато уваги. А світло запроектовано як у виставкових залах, щоб його можна було направити і закцентувати на предметі, який потрібно виділити. Стіни холу – це чисті полотна, на які будь-коли можна додати картину чи панно та зробити коридор унікальним.

 

Представницький поверх

 

Головний архітектор
Головний архітектор
Досягнення:
Команда
Список проектів